Україна знизила експорт курятини у червні на 16%

Україна знизила експорт курятини у червні на 16%

Найбільшими імпортерами української курятини є Єгипет, Нідерланди та Азербайджан

Порівняно з травнем цього року, Україна експортувала на 4,59 тис. т. менше м’яса птиці та побічних продуктів, пише портал Infoindustria.

Згідно з даними митної служби, найбільшими імпортерами пташиного м’яса за червень стали Єгипет, Нідерланди та Азербайджан, закупивши української курятини на загальну суму в $93,71 млн.

Варто зазначити, що в лютому 2017 року показних експорту цього продукту Україною зріс на 88,72% порівняно з попереднім місяцем.

Незважаючи на місячний спад, за останні декілька років Україна підвищує загальні показники виробництва та експорту курятини. За даними Державної служби статистики, за 9 місяців 2016 року кількість виготовленої державою курятини зросла на 3%. За минулий рік експорт зріс на 49% у порівнянні з 2015 роком та на 39% перевищив результати 2014 р.

Нагадаємо, Ірак, Катар та Саудівська Аравія зняли з України заборону на ввезення м’яса птиці, пов’язану з небезпекою пташиного грипу.
В 2016 році Україна була найбільшім експортером курятини до Іраку. Прибуток від поставок склав $78,4 млн (26,79% від загального обсягу експорту).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло