Парубій: Рада розгляне подання на зняття недоторканності з низки депутатів

Парубій: Рада розгляне подання на зняття недоторканності з низки депутатів

Регламентний комітет розгляне зняття недоторканності, затримання і арешт депутата Михайла Добкіна

Верховна Рада має намір розглянути у вівторок подання Генеральної прокуратури на зняття недоторканності з низки депутатів.

Про це повідомив голова Ради Андрій Парубій, передають Українські Новини.

«Я зараз невідкладно зв'яжуся з генеральним прокурором, щоб з'ясувати, в котрій годині він зможе прибути для постановки на розгляд (подань)» – сказав він.

Перед цим спікер повідомив, що фракції коаліції звернулися до нього з проханням перенести розгляд подань на 13 липня.

Парубій поставив цю пропозицію на голосування, однак воно набрало 190 голосів при мінімально необхідних 226.

Він прогнозує, що парламент зможе вже на ранковому пленарному засіданні перейти до розгляду подань.

Пізніше спікер повідомив, що генпрокурор Юрій Луценко прибуде в Раду о 12:30, після чого парламент перейде до розгляду даного питання.

Регламентний комітет розгляне 12 липня подання Генпрокуратури на зняття недоторканності, затримання і арешт депутата Михайла Добкіна (фракція «Опозиційний блок»).

3-7 липня регламентний комітет розглянув подання на зняття недоторканності з депутатів Євгена Дейдея (фракція «Народний фронт»), Олеся Довгого (група «Воля народу»), Андрія Лозового (фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Максима Полякова (НФ) і Борислава Розенблата (фракція «Блок Петра Порошенко»).

Нагадаємо, що генпрокурор Юрій Луценко написав у Facebook, що вніс до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з народного депутата Михайла Добкіна.

Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного деп...

Опубликовано Юрій Луценко 29 июня 2017 г.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло