Уряд виділив додаткові 300 млн грн на програму «Теплі кредити»

Уряд виділив додаткові 300 млн грн на програму «Теплі кредити»

Кабмін: грошей вистачить на 66 000 домогосподарств

У середу, 12 липня, Уряд виділив додаткові 300 млн грн на програму «Теплі кредити». 66 000 українських родин зможуть утеплитись до зими коштом держави.

Про це повідомляє Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні Гройсман нагадує про те, що за три роки дії цієй програми, нею скористалися 280 000 сімей. 

«Теплі кредити» – кредити, за яким частина тіла кредиту й частина % компенсує держава в рамках програми енергозбереження. 

«Прийняті зміни забезпечать виконання програми «теплих» кредитів у 2017 році. З початку дії програми нею скористалось близько 300 тисяч українських родин. Лише з початку року – близько 85 тисяч родин. Попит населення на «теплі» кредити цього року перевищує державну підтримку, тому програма потребує додаткового фінансового підсилення», – зауважив Геннадій Зубко, передає Урядовий портал.

Нагадаємо, що рішенням Уряду від 8 лютого 2017 року відновлено дію Урядової програми з енергоефективності у 2017 році. Незабаром, після підписання договорів про співпрацю з Держенергоефективності, державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, а відтепер ще і Приватбанк поновлять видачу «теплих» кредитів як для ОСББ/ЖБК так і для фізичних осіб.

Відшкодування, яке надається учасникам Урядової програми, як і в минулому році, становить 20% суми кредиту (але не більше 12 000 грн) на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб; 35% суми кредиту (але не більше 14 000 грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб; 40% суми кредиту (але не більше 14 000 грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

Якщо позичальником є фізична особа, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, то розмір відшкодування становитиме 35% як за напрямком придбання котлів, так і для інших енергоефективних заходів, але не більше 12 000 гривень.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло