Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Перше подання про імпічмент Трампа зареєстровано в Конгресі

Перше подання про імпічмент Трампа зареєстровано в Конгресі

Мине ще «багато-багато» місяців, перш ніж ця процедура матиме шанс втілитися в реальність

Перше подання про імпічмент Трампа зареєстровано в Конгресі
фото Shutterstock

Член палати представників Бред Шерман, демократ, що представляє Каліфорнію, вніс подання про імпічмент президента США Дональда Трампа в середу. Про це повідомляє видання Time.

Бред Шерман звинувачує Трампа в тому, що він перешкоджає розслідуванню втручання Росії у президентські вибори 2016 року, зокрема шляхом звільнення колишнього директора ФБР Джеймса Комі.

Шерман визнає, що внесення цього подання – лише «перший крок на дуже довгому шляху».

«Але якщо імпульсивна некомпетентність триватиме й надалі, то зрештою – через багато-багато місяців – республіканці приєднаються до зусиль щодо імпічменту», – сказав Шерман в своїй заяві.

Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі Сандерс назвала рішення Шермана «абсолютно смішним» та «політичною грою».

У Шермана мало шансів на успіх, поки в Білому домі перевагу мають республіканці. Шермана підтримують навіть не всі демократи.

Демократичні лідери дистанціювалися від зусиль щодо імпічменту Трампа, вважаючи, що це лише гратиме на руку прихильникам президента. У внесеному Шерманом документі є співавтор, демократ Ал Грін з Техасу.

Шерман подав статтю через день після того, як син президента Дональд Трамп-молодший визнав, що під час кампанії він зустрічався з російським адвокатом.

Як повідомлялося, Трамп-молодший оприлюднив електронну переписку за червень 2016 року, де йдеться про його згоду на зустріч з адвокатом, яка пропонувала йому «дуже високий рівень і конфіденційну інформацію», яка «інкримінує» кандидата в президенти Клінтон.

Нагадаємо, спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який займається зв’язками оточення Трампа з Росією, планує детально вивчити обставини зустрічі між сином Трампа і російським адвокатом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті