Лагард: Світ чекає початок нової фінансової кризи

Лагард: Світ чекає початок нової фінансової кризи

У МВФ закликають світові уряди спостерігати за станом фінансових секторів

Крістін Лагард, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду, заявила, що по світу може початися ще одна фінансова криза. Про це вона сказала в ефірі телеканалу CNBC, передає Finbalance.

“Є цикли, які ми бачили в останні десять років, і вони не виключають виникнення кризи”, – заявила Лагард.

Лагард зазначила, що наразі спостерігається стан непередбачуваності фінансових криз, і закликала міністрів фінансів і директивні органи бути обережними і заздалегідь підготуватися до можливого наступу кризи у фінансовій системі світу.

“Звідки це буде і яку форму прийме, як буде вестися міжнародна діяльність, і, як правило, криза ніколи не приходить звідти, звідки ми очікуємо”, – додала голова МВФ.

Голова МВФ також додала, що для того, щоб бути готовими до потрясінь, світові уряди повинні переконатися в тому, що фінсектор їх країн перебуває під наглядом і добре відрегульований, а фінансові інститути здорові.

Нагадаємо, що 4 липня стало відомо, що наступний – п’ятий – транш фінансової допомоги від МВФ Україні буде виділено не раніше, ніж восени цього року. Причина відтермінування в тому, що депутати не встигли прийняти всі необхідні закони для впровадження реформ до того, як пішли на літню перерву.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло