Британська ВВС та американська CBS оголосили про масштабну співпрацю

Британська ВВС та американська CBS оголосили про масштабну співпрацю

Обмін інформацією значно розширить діапазон обох новинних корпорацій

Британська ВВС та американська CBS оголосили про масштабну співпрацю
скрін bbc.com

Британська телерадіокорпорація BBC і новинний підрозділ американської корпорації CBS оголосили про укладення угоди щодо співпраці у зборі новин і створенні новинного контенту, що значно покращить глобальні можливості обох організацій.

Оголошення було зроблено президентом CBS News Девідом Роудсом і директором новинного відділу ВВС Джеймсом Хардінгом, повідомляє CBS News.

Нова угода дозволить обом організаціям ділитися відео, редакційним контентом і додатковими новинними ресурсами в Нью-Йорку, Лондоні, Вашингтоні та в усьому світі. Співпраця між CBS News і BBC News також дозволить планувати ефективні розсилки новин, щоб збільшити діапазон освітлення світових новин.

«Немає кращого партнера для розширення нашого глобального охоплення, ніж BBC News. Я з нетерпінням чекаю можливості працювати з Джеймсом Хардінгом, оскільки ми збільшуємо можливості обох організацій» – зазначив Роудс.

«Ніколи ще не було так важливо робити розумні й сміливі новини про те, що відбувається у світі. Де в ви не жили і яких би поглядів не притримувалися – ми донесемо до вас новини, яким можна довіряти», – прокоментував Хардінг нову співпрацю.

Раніше у ВВС була укладена угода про співпрацю з американським каналом АВС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло