Омелян обіцяє створення в Україні лоукост-авіакомпанії вже восени

Омелян обіцяє створення в Україні лоукост-авіакомпанії вже восени

Ціна на перельоти в такій компанії може складати 500-1000 гривень

Омелян обіцяє створення в Україні лоукост-авіакомпанії вже восени
фото Facebook Володимира Омеляна

В Україні може зʼявитися нова лоукост-компанія для здійснення низькобюджетних перельотів. Така авіакомпанія може бути зареєстрована вже цієї осені. Про це повідомив в інтерв’ю газеті «Сегодня» міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Створення нової авіакомпанії дозволить в корені змінити ситуацію з монополією одного вітчизняного авіаперевізника, вважає міністр.

«Переламати ситуацію дозволить створення нової авіакомпанії в сегменті лоукост. Сподіваюся, зареєструємо її восени. Це приватні інвестиції: 51% – Україна, 49% – іноземці», – повідомив міністр.

Він уточнив, що структура власності нової компанії повинна бути саме такою, тому що тільки компанії з українською реєстрацією можуть виконувати внутрішні рейси.

Раніше Омелян уже інформував про роботу над створенням даної авіакомпанії, а також висловлював припущення, що в 2017 році можуть початися перші польоти нового лоукостера.

«Переговори йдуть успішно. Я сподіваюся, що у нас є всі шанси для того, щоб юридично компанія була зареєстрована вже в цьому році, можливо, почалися перельоти по Україні та за межі», – заявив наприкінці травня міністр,чиї слова цитував Центр Транспортних стратегій.

Тоді ж Омелян озвучив своє бачення вартості польотів у новій лоукост-авіакомпанії:

«Я сподіваюся, що в рамках України це могло б бути 500-1000 гривень. В принципі, це реально», – зазначив він.

Нагадаємо, Mind розбирався у ситуації з відмовою Ryanair працювати в українських аеропортах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло