Францію чекає рекордне скорочення виробництва вина

Францію чекає рекордне скорочення виробництва вина

Виробництво буде скорочено на 16%

Францію чекає рекордне скорочення виробництва вина
Фото pixabay.com

Виробництво вина у Франції через весняні холоди і дощі скоротиться до рекордно низького рівня, свідчать дані статистичного бюро міністерства сільського господарства країни Agreste.

Про це повідомили РІА Новини.

«Урожай 2017 року на 17% нижче, ніж в 2016 році, і на 16% нижче, ніж в середньому в останні п'ять років», – сказано в комюніке Agreste. Очікується, що обсяги виноробства скоротяться з 45 мільйонів гектолітрів в 2016 році до 38 мільйонів гектолітрів в поточному.

За даними Мінсільгоспу, це «рекордно низький показник» – нижче, ніж в 1991 році, коли виноробства також дуже сильно постраждало через холоди.

Через холоди найсерйозніше постраждали Бордо, Шаранта, Ельзас і Юра, через град втрати врожаю очікуються в Бургундії, Лангедоке, на південному сході і південному заході країни.

Нагадаємо, що у червні Україна імпортувала вино на загальну суму $7,8 млн, у той час як експорт склав $1,8 млн.

Україна імпортувала вино в червні переважно з Італії ($2,5 млн). У січні-червні Україна імпортувала вино на загальну суму $38,4 млн, в той час як експорт склав $16,3 млн. У травні Україна імпортувала вино на загальну суму $7,3 млн, в той час як експорт склав $2,5 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті