Правоохоронці обшукують 41 спиртзавод

Правоохоронці обшукують 41 спиртзавод

Спецоперація проводиться з метою припинення незаконного виробництва та реалізації підакцизного продукту

Правоохоронці обшукують 41 спиртзавод
Фото: сторінка Білана у Facebook

Державна фіскальна служба (ДФС) заявляє про проведення обшуків на 41 спиртзаводі з метою припинення незаконної діяльності у сфері виробництва і реалізації підакцизної продукції.

«Почали масштабний наступ на тіньовий ринок спирту. Саме зараз на 41 спиртзаводі тривають обшуки», – повідомив перший заступник глави ДФС Сергій Білан на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Розпочали масштабний наступ на тіньовий ринок спирту. Саме зараз на 41 спиртзаводі тривають обшуки. Спецоперація, яку по...

Опубликовано Сергій Біланом 24 июля 2017 г.

За його словами, спецоперація, яку податкова міліція проводить під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури, спрямована на припинення протиправної діяльності в сфері незаконного виробництва та реалізації підакцизної продукції.

«Лівий» спирт виробляється з неврахованої сировини, продається за готівку. Існування такого тіньового ринку в спиртовій галузі призводить до мільярдних втрат державного бюджету та несе серйозні ризики для здоров'я населення через неякісну продукцію, яку з нього виготовляють», – зазначив Білан.

Він уточнив, що в спецоперації задіяно 430 працівників податкової міліції.

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» у травні цього року відновило роботу трьох підприємств після завершення технічного аудиту, аудиту господарської діяльності та балансу залишків. Нагадаємо, «Укрспирт» у січні–березні 2017 року збільшив виробництво спирту порівняно з аналогічним періодом 2016 року на 4,3%, до 2,36 млн декалітрів.

«Укрспирт» знаходиться в управлінні Міністерства аграрної політики і продовольства, яке розробило законопроект про приватизацію держкомпанії.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 млн декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло