Криворізький ГМК отримає $267 млн інвестицій на модернізацію

Криворізький ГМК отримає $267 млн інвестицій на модернізацію

За словами гендиректора, з 2017 по 2020 роки в підприємство буде інвестовано понад $1 млрд

Гендиректор ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» Парамжіт Калон оголосив про інвестиції в модернізацію виробництва на підприємстві, повідомляє портал InVenture.

Він також зазначив, що компанія за останній рік виробила 7,5 млн тонн сталі. Підприємство демонструє найбільш стабільні показники за останні 4–5 років. Калон пояснює це перевагою у розташуванні – близькістю до Чорного моря.

Гендиректор підприємства додав, що компанія має великі інвестиційні плани в Україні з модернізації саме зараз, оскільки довгі роки до цього підприємство не отримувало інвестицій.

У числі найбільших запланованих проектів зазначено будівництво установки «піч-ківш», коксової батареї, МНЛЗ і модернізація агловиробництва.

Парамжіт Калон стверджує, що з 2017 по 2020 роки буде інвестовано понад $1 млрд, з яких цього року – $267 млн.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» вважається найбільшим виробником сталевого прокату в Україні. Основний вид діяльності підприємства – випуск довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

Як вже повідомляв Mind, компанія «Укрнафта» також шукає інвесторів на участь у п'яти проектах у галузі видобутку, буріння і переробки газу. Відповідно до стратегії розвитку на 2017–2025 роки планується зростання інвестицій до $1,7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті