Акції компанії «ТриМоб» знову арештовані судом

Акції компанії «ТриМоб» знову арештовані судом

«Укртелеком» так і не продав свої акції компанії «ТриМоб», як повинен був за умовами договору

12 липня Печерський районний суд Києва задовільнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ «ТриМоб», які належать  ВАТ «Укртелеком», пише FinBalance.

У суді Генпрокуратура заявила, що компанія «ЕСУ» поінформувала Фонд держмайна про намір продати 100% частки в статутному капіталі ТОВ «ТриМоб», яка належить «Укртелеком». При цьому компанія не виконала в повному обсязі умови договору. Слідство вважає, що такі дії посадових осіб компанії «ЕСУ» вказують на спробу уникнути виконання умов приватизаційного договору від 11.03.2011, а також уникнути погашення заборгованості перед державними банками та державою.

Арешт накладений у рамках кримінального провадження за фактами приватизації 92,79% держпакета акцій «Укртелекому» за заниженою вартістю, невиконання покупцем акцій компаній «ЕСУ» умов приватизації зі створення виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення, незаконного фінансування в 2012-2013 роках створення ТМСП за рахунок коштів держбюджету в сумі 220 млн грн.

Нагадаємо, в квітні Печерський райсуд м. Києва вже накладав арешт на корпоративні права ТОВ «Тримоб», однак 29 червня Апеляційний суд Києва зняв цей арешт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті