Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
«Нібулон» отримає $3 млн кредиту від Піреус Банку

«Нібулон» отримає $3 млн кредиту від Піреус Банку

Кредит видається на п’ять років

Сільськогосподарська компанія «Нібулон» підписала з Піреус Банком кредитну угоду з загальним лімітом в $3 млн на 5 років. Про це йдеться в повідомленні банку.

Відзначається, що банк має намір і далі розвивати співробітництво з підприємствами в агросекторі.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк виділив «Нібулону» 71 млн євро кредитних коштів на розвиток і модернізацію логістичної інфраструктури в Україні.

ТОВ «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал в Миколаєві потужністю 5 млн тонн.

«Нібулон» обробляє 82 000 га, володіє і управляє другою за величиною мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів, морським терміналом в Миколаєві. Компанія експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь в більш ніж 20 країн світу. Щорічний обсяг експорту сягає 4,5 млн тонн.

Нагадаємо, що міжнародна фінансова корпорація надала «Нібулону» в кредит $100 млн. Урочисте підписання угоди про надання кредиту відбулося сьогодні, 15 червня, на відкритті перевалочного терміналу «Нібулон», розташованого на території села Біленьке Запорізького району.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті