Трамп: Apple побудує в США три заводи

Трамп: Apple побудує в США три заводи

За словами президента, про це йому повідомив Тім Кук особисто в телефонній розмові

Трамп: Apple побудує в США три заводи
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп повідомив в інтерв’ю виданню The Wall Street Journal, що головний виконавчий директор Apple Тім Кук пообіцяв побудувати в Сполучених Штатах три заводи Apple. Про це пише CNN.

«Я сказав, що ви знаєте, Тім, якщо ви не почнете будувати свої заводи в цій країні, я не буду вважати свою адміністрацію економічно успішною, – сказав Трамп в інтерв’ю. – Тім подзвонив мені і сказав, що вони займуться цим».

«Три заводи, три прекрасних заводи вони побудують», – додав він.

Наразі додаткових деталей про те, що це будуть за заводи і де вони будуть розміщені, немає. Apple на даний момент не дала жодних коментарів щодо заяви Трампа.

Якщо твердження Трампа щодо Apple відповідають дійсності – це буде значна інвестиція на користь Apple, яка суттєво підштовхне її розвиток.

Зараз Apple виробляє в США лише Mac Pro, а основне її виробництво розміщено за межами країни, там, де воно дешевше.

Apple зазвичай вважає за краще працювати з зовнішніми постачальниками, тому що вона може постачати частини одночасно з кілької компаній і захищати себе від ризику – наприклад, коли з'ясовується, що ціла фабрика знецінилася, бо її методи виробництва застаріли.

Нагадаємо, Трамп і раніше говорив про те, що . має будувати свої заводи в межах США, щоб створювати робочі місця.

В інтерв’ю The New York Times незадовго після своєї перемоги на виборах Трамп зазначав, що «його ціль – змусити Apple побудувати великий завод в Сполучених Штатах або багато великих заводів».

Нагадаємо, кількість постачальників Apple, які працюють тільки на сонячній і вітровій енергії, збільшилася до семи. Сама Apple в даний час отримує 96% своєї виробничої енергії з відновлюваних джерел.

Між тим, як нещодавно повідомлялося, поставки нових iPhone від Apple можуть бути відкладені через несправність кнопки. Зволікання з початком поставок може обійтися компанії в мільярди доларів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло