Поставки нових iPhone від Apple можуть бути відкладені через несправність кнопки

Поставки нових iPhone від Apple можуть бути відкладені через несправність кнопки

Зволікання з початком поставок може обійтися компанії в мільярди доларів

Поставки нових iPhone від Apple можуть бути відкладені через несправність кнопки
фото apple.com

Apple має певні проблеми з датчиком відбитків пальців, який компанія мала вдосконалити на новому iPhone, тому поставки нових моделей можуть бути відкладені, стверджують аналітики видання Market Watch.

Аналітики вважають, що Apple або буде відкладати поставки, що вплине на фінансові результати четвертого кварталу, або доставляти телефони без датчика відбитків пальців, що може зашкодити загальним продажам.

Очікується, що у вересні Apple запустить новий «суперцикл» одразу з трьома новими моделями iPhone, включаючи нову суперпреміум-модель з органічним світлодіодом або OLED і чутливим 3-D екраном. Вона буде коштувати не менше $1 тисячі.

За чутками, в цьому телефоні Apple замінила кнопку «додому» під екраном датчик відбитків пальців. Саме з цієї причини виникли проблеми, тому що, за словами спеціалістів, кнопка погано реагує через скло. Якщо до серпня не вдасться залагодити проблему, Apple, можливо, доведеться відмовитися від цієї функції на користь технології розпізнавання обличчя, припускають знавці.

Експерти вважають, що провина лежить на самій Apple, яка залучала до розробки технології відбитків пальців сторонніх інженерів, відмовившись від великої інвестиції в цю технологію, і тепер це може суттєво вплинути на валовий прибуток компанії.

Аналітики Goldman Sachs прогнозують три дати, коли може розпочатися доставка айфонів: 22 вересня, 29 вересня і жовтень. При цьому, якщо поставки почнуться у вересні, то прибуток компанії становитиме $51-53 млрд, а якщо будуть відкладені до жовтня – то прибуток знизиться до $48 млрд, пише видання.

Нагадаємо, Apple посилює «війну» із своїм постачальником чіпів Qualcomm. Крім порушень контракту, технологічного гіганта обурила додаткова плата за ліцензію.

Як повідомлялося, акції Apple впали більш ніж на 3% в п’ятницю після інформації, що нові iPhone будуть оснащені модемами з повільнішою швидкістю завантаження порівняно з деякими смартфонами конкурентів.

Попри все, Apple входить у десятку найдорожчих брендів світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло