У Житомирській області побудують завод з переробки льону

У Житомирській області побудують завод з переробки льону

Проект реалізує українська агрокомпанія “Зоря”

Стало відомо, що українська агрокомпанія «Зоря» планує побудувати в Житомирській області завод по переробці льону, повідомляє портал InVenture.

За словами власниці компанії Ірини Костюшко, в стратегії розвитку “Зорі” на найближчі п'ять років будівництво власного переробного заводу займає ключову позицію.

Вона також зазначила, що “Зоря” вже отримала сертифікат органічного виробництва. Компанія з власного насіння виробляє масло, тому наступним логічним кроком має стати виготовлення льоноволокна і тканин.

Ірина Костюшко зазначила, що в даний час попит на українські товари органічного походження досить високий, як на внутрішньому ринку так і на експортному.

Найпопулярніші продукти з льону – масло, текстиль, косметика і фармацевтика, зазначила власниця аграрної компанії.

Компанія «Зоря» розташована в Житомирській області та фактично працює з 1929 року.

Як повідомляв Mind, на Житомирщині зафіксували інвестиційний сплеск. За п’ять місяців 2017 року на розвиток агропромислового комплексу області надійшло 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 43,5% більше, ніж у минулому році за цей період.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло