Xiaomi отримає мільярдний кредит для розвитку свого бізнесу

Xiaomi отримає мільярдний кредит для розвитку свого бізнесу

Кредиторами стали провідні світові банки

Китайський виробник смартфонів Xiaomi заявив у п’ятницю, що підписав угоду про новий кредит у розмірі $1 млрд доларів задля запуску нових традиційних магазинів та розширення свого бізнесу закордоном.  Про це повідомляє Reuters.

Синдикований кредит на три роки було взято в час, коли технологічні гіганти Китаю поступово диверсифікують свій бізнес на фоні спаду електронної комерції, зокрема компанія, що надає веб-сервіси та однойменна пошукова система, Baidu та Alibaba, що працює в сфері інтернет продажів, поступово переходять від хмарного бізнесу до штучного інтелекту.

Після жорсткої конкуренції з Huawei Technologies та брендами Vivo та  Oppo, Xiaomi побачив, що продажі його смартфонів пішли вгору. За ІІ квартал 2017 року компанія поставила 23,16 млн смартфонів, що на 70% більше ніж за попередній квартал, що стало рекордом для квартальних постачань телефонів.

Позику, яку отримав Xiaomi, координували Deutsche Bank Morgan Stanley, до участі долучились 18 банків з Європи, Близького Сходу, Індії, Китаю, Гонконгу та Тайвані.

«Глобальний синдикат банків найвищого рівня є проявом схвалення Xiaomі на міжнародному ринку капіталу», повідомив генеральний директор Xiaomi. 

Нагадаємо, компанія Huawei оприлюднила підсумки своєї діяльності за перше півріччя 2017 року. Виручка від продажів склала 105,4 млрд юанів ($15,6 млрд), при чому повідомляється, що компанією було поставлено 73,01 млн смартфонів.

Китайський інтернет-гігант Alibaba очікує збільшення виручки на 45-49% в поточному фінансовому році, який завершиться у березні 2018 року. Таким чином, показник може досягти $34,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті