З початку року Аграрний фонд збільшив прибуток у 2,8 рази

З початку року Аграрний фонд збільшив прибуток у 2,8 рази

Фінплан за перше півріччя виконано на 102%

Дохід Аграрного фонду за підсумками I півріччя 2017 склав 1,8 млрд грн, прибуток до оподаткування – 89,3 млн грн (з урахуванням резерву сумнівних боргів), чистий прибуток після нарахування податку на прибуток склав 70,2 млн грн.

Відповідна інформація опублікована на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає AgroPortal.

Як наголошується, в порівнянні з результатами аналогічного періоду 2016 року чистий прибуток товариства збільшився у 2,8 раз. Виконання фінансового плану за I півріччя 2017 р становить 102%.

За звітний період товариством було реалізовано 286 300 тонн зерна на 167 000 тонн продуктів його переробки. З них – 122 700 тонн борошна.

За півріччя Аграрним фондом було експортовано 19 000 тонн зерна і 6 900 тонн продуктів його переробки.

Аграрний фонд було створено у 2013 році. До його функціональних обов'язків входять форвардні закупівлі врожаю для підтримки українських сільгоспвиробників. Крім діяльності у сфері купівлі-продажу зерна, підприємство також займається реалізацією продуктів його переробки.

Нагадаємо, що Державна аудиторська служба України під час ревізії фінансово-господарської діяльності Аграрного фонду виявила порушення на загальну суму близько 11,5 млн грн.

Госаудітори, зокрема, виявили, що «Перша логістична компанія», порушуючи умови договору з Аграрним фондом на перевезення товарно-матеріальних цінностей, істотно завищила вартість своїх послуг. Однак Аграрний фонд ці послуги оплатив, через що зазнав збитків більш ніж на 380 000 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті