Український виробник соків планує побудувати в Польщі два заводи

Український виробник соків планує побудувати в Польщі два заводи

Будування першого заводу планують розпочати у 2018 році

Український виробник соків планує побудувати в Польщі два заводи
Фото: pixabay.com

Виробник концентрованих соків в Європі T.B. Fruit планує побудувати в Польщі два заводи за 50-57 млн євро. Будівництво першого з заводів може розпочатися вже у 2018 році. Комапнія розраховує, що до 2021 року їй вдасться покрити близько 10 відсотків світового ринку пектину.

Про це повідомив засновник Групи компаній T.B. Fruit Тарас Барщовський, передає Польське Радіо.

T.B. Fruit веде свою діяльність у Польщі, в Україні та Молдові. Нині до складу Групи входять власні садові угіддя, 8 заводів з переробки фруктів та овочів, а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси. Група виробляє приблизно 100 000 тонн концентрованого соку на рік.

Українці в Польщі мобільніші за польських працівників. Так само добре вони можуть працювати в Сілезії, як і на Помор’ї, оскільки їх не зв’язує, як поляків, родина з конкретним місцем проживання. У випадку громадян України, основним фактором є добрі умови праці і заробітки – наголошує директор продажу Grupy Leasing Team Анджей Треля.

У липні кількість українців, які працюють у Польщі є на 10% вищою, ніж у червні, і більш ніж на третину вищою, ніж торік.

Тільки в першій половині цього року, від роботодавців надійшло понад 800 000 заяв про намір працевлаштування іноземців, в основному українців – повідомила Моніка Банись представниця компанії Personnel Service.

Українці в Польщі працюють в основному в чотирьох секторах: переробка фруктів і овочів, будівництво, громадське харчування і озеленення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті