Чистий прибуток Укрзалізниці зріс майже на 4 млрд грн

Чистий прибуток Укрзалізниці зріс майже на 4 млрд грн

Інвестиції УЗ зросли на 180%

З початку 2017 року чистий прибуток публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» зріс на 3,9 млрд грн, а інвестиції зросли на 180%. При цьому витрати зросли на 1,7 млрд гривень (+ 4,7%).

Про це повідомляє керівник Укрзалізниці Войцех Балчун у своєму Facebook.

Маємо свіжі цифри. Так, від початку 2017-го року чистий прибуток ПАТ «Укрзалізниця» покращився на 3,9 млрд.грн. Інвестиц...

Опубликовано Войцех Балчун 1 августа 2017 г.

Як наслідок, консолідований чистий прибуток за перше півріччя поточного року склав 122,5 млн грн, що на 3,9 млрд грн більше, ніж у першому півріччі 2016 року.

За словами Балчуна, поліпшення стосується як фінансово-економічних показників, так і показників виробничої ефективності, зокрема, тривають рости базові показники обсягів перевезень аналогічного періоду попереднього року.

Вантажообіг склав 94,9 млрд тонно-кілометрів (+6,1%), в тому числі транзитні перевезення більш 732 млн тонно-кілометрів (+ 7,5%), а пасажирооборот 13,8 млрд тонно-кілометрів (+6,9%).

Системна робота над модернізацією та ремонтом рухомого складу дозволила збільшити робочий парк вагонів у середньому за добу на 13 600 вагонів (+ 11,6%), а загальний парк локомотивів у червні 2017 року збільшився на 68 одиниць (+ 3,8% ).

Це дозволило збільшити середньодобове навантаження на 1358 вагонів (+ 13,3%).
«У зв'язку із зростанням кількісних і якісних показників виробничої діяльності доходи ПАТ «Укрзалізниця» зростали більш високими темпами, ніж витрати. Це позитивно вплинуло на фінансовий результат і стабільність діяльності компанії», – зазначив Балчун.

Доходи компанії зросли на 5,6 млрд грн і становили 35,3 млрд грн (+ 17,6%). При цьому, обсяг капітальних інвестицій склав 3,4 млрд грн, що на 180% більше аналогічного періоду минулого року.

«Одним із пріоритетних напрямків інвестиції для нас – вантажні вагони. У 2017 році хочемо виробити і придбати їх рекордна кількість. Нехай мотивацією для вітчизняних виробників є те, що тільки на власних потужностях «Укрзалізниця» зробить їх більше 2000 штук», – йдеться в повідомленні.

Балчун заявив, що УЗ закінчить тендер на 2465 вагонів і оголосить днями черговий на 1000 штук, додавши, що якщо все буде добре в роботі з ЄБРР, то на початку вересня оголосять ще один тендер, на цей раз рекордний в історії УЗ за кількістю.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» в тестовому режимі розпочала роботу з інформаційно-торговими терміналами Тhomson Reuters та Bloomberg, що дозволить компанії торгувати валютою та акціями на фінансовому ринку.

Розпочали в тестовому режимі роботу з інформаційно-торговими терміналами Тhomson Reuters та Bloomberg. Це провідні сві...

Опубликовано Войцех Балчун 30 июля 2017 г.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло