Київстар подвоїв 3G-трафік

Київстар подвоїв 3G-трафік

У другому кварталі дохід компанії зріс на 10%

Кількість абонентів мобільної зв'язку «Київстар» у другому кварталі 2017-го збільшилася на 2,8% – до 26,1 млн грн. Середній дохід у розрахунку на абонента (ARPU) зріс на 8,5% – до 48 грн.

Про це повідомила компанія оператора.

Середнє споживання мобільного дата-трафіку на абонента в другому кварталі 2017 року  зросло більше ніж удвічі, порівняно з тим самим кварталом минулого року.

«Послуги 3G вже надаються 69% населення країни», – розповідають в компанії.

В результаті доходи від послуг мобільного інтернету збільшилися на 71,6%. Це стимулювало загальний ріст доходів Київстара: у другому кварталі 2017-го вони зросли на 10%, у порівнянні з аналогічним періодом 2016.

Доходи від послуг фіксованого широкосмугового інтернету (ШСД) збільшилися на 5,9% – до 277 млн грн. Кількість абонентів «Домашнього Інтернету» залишилася на попередньому рівні (близько 0,8 млн користувачів). При цьому ARPU, фіксованого ШСД зріс на 11,5% – до 69 грн.

EBITDA збільшилася на 13,7% – до 2,3 млрд грн, а маржа EBITDA склала 56,8%. У компанії підйом пояснюють не тільки ростом доходів, а й зменшенням витрат на межоператорский інтерконект.

«Інвестиції були спрямовані на будівництво та розвиток мережі 3G, а також на модернізацію інфраструктури. Мережа «Київстар» працює на базі рішення Single RAN (єдиний радіодоступ), що дає можливість підтримувати послуги різних стандартів, у тому числі 3G і 4G. На сьогодні модернізовано вже 92% радіомережі», – розповідають в прес-службі Київстара.

Капітальні витрати Київстара у другому кварталі досягли 705 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті