В Україні ціни на помідори впали у 1,5-3 рази

В Україні ціни на помідори впали у 1,5-3 рази

Середня ціна становить близько 9 грн/кг

В Україні ціни на помідори впали у 1,5-3 рази
Фото: pixabay.com

Цього тижня на найбільших оптових ринках країни спостерігається різке падіння цін на помідори. Станом на перше серпня, на найбільших оптових ринках країни ціна на томати знизилася у 1,5-3 рази, в порівнянні з минулим тижнем, і коливається в діапазоні 2-17 грн / кг.

Про це з посиланням на Українські новини повідомляє БізнесЦензор.

Найбільш помітне зниження ціни, в порівнянні з минулим тижнем, було зафіксовано на ринку в Херсонській області, тут помідор подешевшав більш ніж в три рази. Сьогодні в Херсоні помідори можна купити за 2-3 гривні / кг.

На ринку «Шувар» томат пропонується за ціною 7-10 грн / кг, тобто ціни тут за тиждень впали практично в два рази.
Найвища ціна на томати встановлена на ринку «Столичний» у Києві, де ціни не поспішають знижуватися і тримаються на рівні 12-17 грн / кг.

Падіння ціни на помідори в цьому році особливо відчутно, адже в другій половині липня ціни все ще трималися на рекордно високому рівні.

Таке падіння ціни на ринку томатів обумовлюється тим, що на внутрішньому ринку спостерігається істотне збільшення пропозиції ґрунтових томатів.

Нагадаємо, що експорт українського свинячого сала впав на 98%, оскільки Росія припинила закупівлю цього продукту. Згідно зі статистикою, дохід від експорту українського сала скоротився з $7,74 млн (2015 рік) до $81,6 тис (2016 рік). Молдова також відмовилася від імпорту українського сала, але російські обсяги були значно більшими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло