Суд арештував вертолітний майданчик Януковича

Суд арештував вертолітний майданчик Януковича

Арешт стосується земельних ділянок площею понад 2 га

Суд арештував вертолітний майданчик Януковича
Фото Shutterstock

Апеляційний суд Києва наклав арешт на земельні ділянки площею понад 2 га і розташовану на них нерухомість, які належать «Амадеус Ко».

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Інтерфакс.

«Апеляційний суд Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборони користуватися, розпоряджатися і відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га і розташовані на цих ділянках об'єкти нерухомості так званої «вертолітного майданчика Януковича», власником якого є ТОВ «Амадеус Ко», – написав Луценко у Facebook.

Апеляційний суд м. Києва за поданням ГПУ виніс рішення про накладення арешту та заборону користуватися, розпоряджатися ...

Опубликовано Юрій Луценко 4 августа 2017 г.

Він зазначив, що майно передано на відповідальне зберігання ДП «Фінансування інфраструктурних проектів»
Прес-служба Генеральної прокуратури України уточнила, що Апеляційний суд Києва прийняв відповідне рішення 3 серпня. Арешт стосується земельних ділянок площею понад 2 га і розташованих на них більше 5 об'єктів нерухомості за адресою: м.Київ, Паркова дорога.

Як повідомлялося, «Амадеус Ко» виступив замовником будівництва вертолітного майданчика для тодішнього президента України Віктора Януковича.

У травні 2012 року голова тимчасової контрольної комісії з вивчення ситуації навколо забудови Паркової алеї та Дніпровських схилів столиці депутат Київської міськради Олександр Бригинець заявляв про намір Київради звернутися до органів прокуратури та Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю щодо перевірки законності будівництва вертолітного майданчика для президента України і відповідності споруджуваного об'єкта проектній документації.

До цього, колишній тоді лідером партії «УДАР», нині мер Києва Віталій Кличко оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва будівництво вертолітного майданчика для президента України на столичних схилах Дніпра, подавши позов для визнання протиправним та скасування рішення Київради від 28 грудня 2010 року № 525 / 5337, згідно з яким ТОВ «Амадеус Ко» отримало в оренду на 25 років земельні ділянки площею 2,18 га.

Пізніше будівля КВЦ неодноразово піддавалося обшуків правоохоронців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті