Мережа Kari йде з України

Мережа Kari йде з України

Російський рітейлер розіслав девелоперам повідомлення про закриття магазинів з жовтня

Мережа Kari йде з України
Фото: kari.com

Велика російська взуттєва мережа Kari має намір закрити магазини в Україні.

Про це повідомила LIGA.net.

«По одному з наших торгових центрів прийшов лист про розірвання договору оренди з жовтня», – підтвердив комерційний директор девелоперської компанії Будхаус Груп Максим Гаврюшин.

Один із співробітників компанії підтвердив плани закриття і додав, що мережу можуть продати. Ще одне підтвердження – спам-розсилка смс, в яких йдеться про масштабні розпродажі в зв'язку з закриттям.
Причиною виходу з українського ринку могла стати неправильна робота зі стоками і високі орендні ставки, за якими погоджувалася орендувати приміщення компанія в період активного розвитку, припускає директор мережі ССС Максим Кінаш.

«Наприклад, навесні на вітринах магазину можна було побачити зимове взуття», – говорить він.

Kari – велика російська взуттєва мережа, заснована у 2012 році бізнесменом Ігорем Яковлєвим. Яковлєв також заснував мережу магазинів з продажу побутової техніки та електроніки «Ельдорадо». Але згодом продав російську частину бізнесу чеському фонду PPF Group, а українську – бізнесменові Віктору Поліщуку.

За останній рік в Україні вже закрилися дві мережі з продажу недорогого взуття – найбільший російський ритейлер Centro і дискаунтер Plato (підрозділ компанії MTI, яка розвиває мережу Інтертоп). У прес-службі MTI своє рішення тоді пояснили незадовільними фінансовими показниками магазинів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло