Британська Ferrexpo пішла з ринку Китаю і Південно-Східної Азії

Британська Ferrexpo пішла з ринку Китаю і Південно-Східної Азії

Ferrexpo скоротила піврічний випуск окатишів в зв'язку з ремонтом лінії огрудкування

Британська залізорудна компанія Ferrexpo з активами в Україні в 1 півріччі 2017 року скоротила продажі залізорудних окатишів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 16%, до 5,1 млн тонн, що відповідає низькому рівню виробництва в 5,2 млн тонн.

Про це повыдомляє UA Prom.

Компанія нагадує, що зниження виробництва пов'язане з 55-денним плановим ремонтом лінії випуску окатишів №4 в березні-квітні.

Згідно з фінансовим звітом Ferrexpo, за півроку її частка продажів на ринку Китаю і країн Південно-Східної Азії знизилася до 3% з 18%, тоді як частка відвантажень в країни Центральної і Східної Європи збільшилася до 52% з 46%.

Частка реалізації компанії в країнах Західної Європи не змінилася – 17%. У Туреччині, Індії і на Близькому Сході спостерігалося невелике зростання з 7% до 6%.

При цьому зросла частка поставок до країн Північно-Східної Азії – до 20% з 13% що пов'язано зі збільшенням попиту з боку двох ключових споживачів в цьому регіоні. Ferrexpo також повідомляє, що в 1 півріччі 2017 року відвантажила 37 тис. Т окатишів до Японії.

Подорожчання окатишів призвело зростання піврічного прибутку Ferrexpo у три рази

Нагадаємо, що компанія Ferrexpo Plc у червні збиралася відкрити передекспортну кредитну лінію на суму до $500 млн на чотири роки. Кредит пропонується з відсотковою ставкою не вище LIBOR для тримісячних депозитів у доларах США «плюс» 4%. Остаточна дата погашення – 30 вересня 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло