Uber свідомо придбала для своїх водіїв потенційно небезпечні авто, які підлягали відкликанню

Uber свідомо придбала для своїх водіїв потенційно небезпечні авто, які підлягали відкликанню

Виправляти помилки компанія кинулась після першого випадку із займанням автомобілю

Uber свідомо придбала для своїх водіїв потенційно небезпечні авто, які підлягали відкликанню
фото Shutterstock

Компанія Uber свідомо придбала для свої водії тисячі несправних автомобілів, які підлягали відкликанню через проблеми з електрикою. Справа розкрилась лише після займання одного із автомобілів. Про це повідомляє Reuters із посиланням на Wall Street Journal.

Видання спирається на внутрішнє листування та документи Сінгапурського підрозділу Uber, які вказують на те, що компанія придбала більше 1000 спортивних автомобілів Hondа Vezel, які автовиробник відкликав через несправну електрику.

Інцидент із займанням одного із автомобілів, який згорів вщент, спровокував введення нових заходів безпеки компанією Uber. «Як тільки ми дізнались про Honda Vezel, ми оперативно вжили заходів для вирішення цієї проблеми, тісно співпрацюючи з Управлінням сухопутного транспорту Сінгапура». Також він зазначив: «Ми могли б зробити більше – і ми зробили».

Як повідомляється, Uber найняв трьох експертів «єдиною задачею яких є забезпечення вчасного реагування на загрозу безпеці».

Uber, який пішов з великих ринків Росії та Китаю, використовував Сінгапур як своєрідний «трамплін» для розширення своєї присутності в південно-східній Азії.

Дослідження WSJ стало останнім ударом по Uber в Азії, де влада Гонконгу, Японії, Південної Кореї та Тайвані і так ставлять під сумнів законність діяльності компанії.

Останнім часом компанія весь час потрапляла в епіцентр скандалів.

Нагадаємо, 21 червня пост генерального директора покинув засновник Uber Тревіс Каланік. На цьому наполягли акціонери компанії. Вони згадали йому скандали із сексуальними домаганнями, судові тяжби щодо інтелектуальної власності з Waymo та використання забороненого ПЗ Greyball, яке допомагало обманювати владу та регуляторів протягом двох років.

Втім, очевидно, що Каланік не опустив руки та сподівається на своє тріумфальне повернення. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло