Інтерсіті б’ють рекорди по кількості пасажирів

Інтерсіті б’ють рекорди по кількості пасажирів

За минулий місяць швидкісні потяги Укрзалізниці перевезли найбільшу кількість пасажирів з моменту запуску

Інтерсіті б’ють рекорди по кількості пасажирів
Фото УНІАН

У липні 2017 року швидкісними поїздами Інтерсіті та Інтерсіті+ перевезено рекордну кількість пасажирів – 513 тис. осіб. Це найбільший показник з моменту початку в Україні швидкісного руху, повідомляє прес-служба компанії.

Минулого місяця було виконано 820 рейсів при заповнюваності поїздів в 96%. Це на 131 тис. пасажирів більше, ніж в липні 2016 року.

Загалом, за січень-липень поточного року, швидкісними поїздами Інтерсіті та Інтерсіті+ перевезено майже 3 млн пасажирів.

Всього в Укрзалізниці налічується 16 швидкісних електропоїздів, серед яких Hyundai Rotem HRCS-2, ЕКР-1 Тарпан, поїзди на локомотивній тязі виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, а також двоповерхові поїзди чеського виробництва Skoda.

Нагадаємо, з початку 2017 року чистий прибуток ПАТ «Укрзалізниця» зріс на 3,9 млрд грн, а інвестиції – на 180%. При цьому витрати зросли на 1,7 млрд гривень (+ 4,7%)

Доходи компанії зросли на 5,6 млрд грн і становили 35,3 млрд грн (+ 17,6%). При цьому, обсяг капітальних інвестицій склав 3,4 млрд грн, що на 180% більше аналогічного періоду минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло