ЄБРР виділив українському виробнику курятини $5 млн кредиту для встановлення котла на біомасі

ЄБРР виділив українському виробнику курятини $5 млн кредиту для встановлення котла на біомасі

Також буде надано $850 тис. гранту у рамках програми “фінансування технологій пом'якшення кліматичних змін»

ЄБРР виділив українському виробнику курятини $5 млн кредиту для встановлення котла на біомасі
Фото УНIАН

ЄБРР виділив українському виробнику курятини 5 млн доларів кредиту на встановлення котла на біомасі, повідомляє Держенергоефективності

Новий бойлер працюватиме на органічних відходах птахівництва з виробничих об'єктів компанії «Дніпровська агропромислова група» та допоможе оптимізувати структуру її енергопостачання і зменшити операційні витрати.

Котел на біомасі потужністю 12 тонн/годину дозволить зменшити споживання води на 60% і природного газу – в п'ять разів. Після введення в експлуатацію цей бойлер забезпечить скорочення викидів CO2 на 9300 тонн в рік.

Більше того, окрім кредиту буде надано стимулюючий грант у розмірі $850 тис. у рамках програми ЄБРР «Центр фінансування та передачі технологій пом'якшення кліматичних змін».
Програма розпочалася в Україні минулого року та  підтримується грантовим фінансуванням Глобального екологічного фонду та Інвестиційного фонду сусідства ЄС.

Нагадаємо, у липні Європейський банк реконструкції і розвитку вдвічі збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy, спрямованою на модернізацію й утеплення житла. Максимальна доступна одній фізособі сума гранту – 3000 євро.

Програма IQ energy розроблена ЄБРР і фінансується партнерством Е5Р за підтримки Євросоюзу, Шведського агентства з міжнародного співробітництва та розвитку (Sida) та Федерального міністерства фінансів Австрії.
Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло