Tesla продав корпоративних облігацій на $1,8 млрд

Tesla продав корпоративних облігацій на $1,8 млрд

Нові надходження допоможуть профінансувати виробництво Model 3

Tesla продав корпоративних облігацій на $1,8 млрд
фото з tesla.com

Автовиробник Tesla отримав $1,8 млрд, вперше продавши традиційні корпоративні облігації. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомила компанія Palo Alto, виробник електрокарів продав 8-літні облігації на суму $1,8 млрд з прибутковістю 5,30%.

Прибутковість облігацій виявилась нижче середнього для кредитного рейтингу автовиробника, що є ознакою довіри до виробника і доказом високого попиту інвесторів на корпоративні облігації в період низької прибутковості держоблігацій.

Початково, у компанії планували продати борг на суму $1,5 млрд. але завдяки зростаючому попиту Tesla збільшив пропозицію.

Грошові надходження зможуть фінансувати виробництво Model 3, яка врешті допоможе компанії отримати прибутки. Tesla прагне збільшити виробництво до 500 000 автомобілів наступного року, приблизно у 6 разів більше ніж у 2016 році.

Під час запуску Model 3 засновник компанії Tesla Ілон Маск попередив, що компанію очікують місяці «пекельного виробництва». Його заява спричинила падіння акцій компанії на 3,5%.

Виробник електрокарів прозвітував про рекордні збитки в ІІ кварталі, які склали $401 млн. Tesla отримує в середньому 1800 попередніх замовлень на Model 3, але продовжує втрачати кошти, оскільки готується здійснити свій найамбіційніший план: продаж електрокарів у маси.

Нагадаємо, наприкінці липня Маск вручив перші 30 Model 3 своїм новим власникам. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло