Зростання біткоіну: учасники ринку говорять про ризики корекції

Зростання біткоіну: учасники ринку говорять про ризики корекції

На даний момент інвестування в криптовалюти пов'язане з підвищеним ризиком

На минулих вихідних ціна на біткоїни подолала позначку в $4 тис. Старший аналітик Альпарі Роман Ткачук констатує зростання криптовалюти з початку серпня на 45%, з них 20% – за останні три дні.

«Біткоїн не в перший раз показує сильне зростання на вихідних на збільшених обсягах – це вже можна вважати тенденцією. В парі біткоїн/долар піднімався до позначки $4 160, на окремих біржах проходили угоди по $4 200», – наводить слова експерта прес-служба Альпарі.

Технологія SegWit2x отримала достатню підтримку для активації, була частково вирішена проблема масштабованості. У листопаді очікується подвоєння блоку до 2 мегабайт.

«У поточний момент ми спостерігаємо сплеск попиту на біткоїни з боку інвесторів. Це дозволить швидше обробляти транзакції. Фактично спрацювало класичне біржове правило «купуй на очікуваннях» (переходу на SegWit2x). Подивимося, чи спрацює правило «продавай на фактах» восени. Біржа Coinbase Inc. в четвер повідомила, що отримала інвестиції в розмірі $100 млн. Фактично це рекламний бюджет, так що популярність криптовалюти продовжить набирати обертів», – каже Роман Ткачук.

Як прогнозує експерт, найближчим часом пара біткоїн/долар буде тестувати психологічний рівень в $5 тис. У той же час корекція вниз продовжує назрівати.

«Яка з цих подій настане першою – досягнення ціни в $5 тис за біткоїн або відкат донизу – передбачити складно. В таких умовах актуальною може бути наступна стратегія: купівля біткоїнів за поточними рівнями (з метою зростання до $5 тис.) І можливістю докупити в разі корекції вниз. У той же час, інвестування в криптовалюти пов'язане з підвищеним ризиком (що компенсується високою прибутковістю), тому рекомендуємо робити це на 10-20% вашого інвестиційного портфелю», – резюмує Ткачук.

Нагадаємо, ціна на біткоїн вперше з дня його створення у 2009 році перевищила позначку у $4000. 13 серпня під час торгів, ціна біткоїна всього за кілька годин сягнула історичного максимуму у $4225  вранці, пізніше спустилась до рівня $4162.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті