Огляд криптовалют: ціна продовжила активне зростання разом з підвищенням обсягів

Огляд криптовалют: ціна продовжила активне зростання разом з підвищенням обсягів

Найбільший попит спостерігається з азіатського боку, від японських користувачів

Огляд криптовалют: ціна продовжила активне зростання разом з підвищенням обсягів
Фото Shutterstock

Станом на 10:00 UTC ціна на першу криптовалюту становила $4200. Цей новий ціновий рекорд був встановлений у ніч на 13 серпня. Протягом року в мережі можна було зустріти багато дискусій про те, чи складатиме ціна на біткоін $5000 до кінця року, як передбачали деякі аналітики зі світу криптовалют. Однак після такого закінчення літа сумніви з цього приводу дуже різко зменшилися.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 14 серпня 2017 року – 13:30

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €3541 $4157 $4154 ¥363 440 ($4217) ₴109 090

Нагадаємо, що з середини липня ціна на першу криптовалюту зупинила свій рух у діапазоні $2400–$2850, де відбувався процес перерозподілу активів. Після того як учасники ринку почали активно сигналізувати про підтримку SegWit і відсутність гострої реакції на появу ФОРКОМ Bitcoin Cash (читайте наші попередні огляди), ціна відновила своє цінове ралі.

Огляд криптовалют: біткоін

Минулого тижня ми описували два сценарії, відповідно до одного з яких там, де сталася зупинка руху після досягнення чергового історичного цінового максимуму, формувалася абсорбція всіх продажів і при закінченні такого руху ціна піде вгору. За відсутності паніки й емоційного навантаження баланс змістився в бік попиту.

На тлі оновлень, що тривають, і позитивної реакції як спільноти, активно залученої в процеси, пов'язані з криптовалютами, так і простих користувачів, ціна продовжила своє активне зростання в супроводі підвищених обсягів. Таке зростання говорить як про існування частини користувачів, що вирішили зафіксувати свій прибуток, так і про присутність переконаності в зростанні біткоіна.

На такому зростанні великої цінової дивергенції не спостерігалося. Ціни на різних біржах відрізнялися на $150–200.

Огляд криптовалют: біткоін

Найбільший попит прийшов з азіатського боку, від японських користувачів. На ринку Японії пікова ціна, виражена в доларах США, склала $4279. Найбільші ж ціни на біткоін (виражені в доларах США) за станом на 14 серпня відносно до британського фунта – $4527, австралійського долара – $4461 і південноафриканського ранда – $4707.

Найбільша кількість транзакцій за три дні активного зростання була пропущена через шість основних бірж: bitfinex – 19,8%, okcoin – 12,69%, kraken – 11,55%, coinbase – 11,36%, BTCC – 10,81% і bitflyer – 8,83%.

Надалі на ринку можна очікувати продовження тенденції зростання, з коригуваннями ціни до діапазону близько $3000. Однак не варто випускати з уваги будь-які новини про SegWit, що на даному етапі є найбільш тригерною подією, яка викликає емоційну реакцію на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло