Taxi Price Index 2017: найдорожчі й найдешевші таксі світу

Taxi Price Index 2017: найдорожчі й найдешевші таксі світу

Орієнтуючись у цінах на таксі в певній країні, ви не дасте себе обманути

Taxi Price Index 2017: найдорожчі й найдешевші таксі світу
Mercedes-Benz E-Class
Фото mercedes-benz.com

Найдешевше у світі таксі коштує в єгипетській столиці Каїр – всього $4.20 від аеропорту до центру, згідно з міжнародним рейтингом Taxi Price Index 2017 від компанії Carspring. Також у Каїрі найдешевша вартість одного кілометра – 10 центів.

Найдорожче за один кілометр дороги таксисти беруть у швейцарському Цюриху – $5.19. А найбільшу суму, щоб дістатися до центру – $189.91 – вам доведеться викласти у Токіо.

Рейтинг було складено згідно з даними, оприлюдненими на офіційних сайтах кожного міста, за їх наявності. Україна в цей рейтинг, на жаль, не увійшла.

Укладачі рейтингу зазначають, що оскільки ціна на таксі може змінюватися залежно від часу доби, тривалості поїздки і кількості пасажирів, вони брали середньоарифметичну цифру.

Taxi Price Index 2017: найдорожчі й найдешевші таксі світу
Джерело: carspring.co.uk

Також для кожного міста в рейтингу було визначено найпопулярніший тип автомобіля для перевезень – наприклад, у австрійському Граці це електромобіль Tesla Model S. У більшості німецьких міст це Mercedes-Benz E-Class. А у Варшаві та Москві це Ford Mondeo.

Слід зазначити, що Москва увійшла в першу трійку міст, де ціна за кілометр найдешевша. Тут вона складає $0.27.

Крім самої поїздки пасажирам дорого обходиться ще й простоювання машини. В Цюріху вам доведеться викласти аж $82.96 за годину простою. Зате в Бангалорі у південній Індії машина вас чекатиме всього за $0.97 за годину.

Для зручності користування натискайте на верхню панель таблиці – і отримаєте ціни в порядку зростання чи спадання, а також країни за алфавітом, і ще такий нюанс, як наявність чи відсутність Uber.

Гендиректор Carspring Максиміліан Воленбройх зазначає, що рейтинг допоможе туристам уникнути ризику переплатити за послуги таксі.

«Ми сподіваємося, що наші дослідження допоможуть туристам підготуватися до безпечних і найбільш зручних для них поїздок, які підійдуть за ціною і якістю».

Весь рейтинг – за посиланням на сайті Carspring .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті