В Білому домі визначилися з новим директором зі зв'язків з громадськістю
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

В Білому домі визначилися з новим директором зі зв'язків з громадськістю

Посада виявилася непростою – за короткий час з неї звільнилося півдюжини людей

В Білому домі визначилися з новим директором зі зв'язків з громадськістю
Хоуп Хікс
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Старший радник по зв'язках з громадськістю Хоуп Хікс, швидше за все, візьме на себе роль директора зі зв'язків Білого дому, пише CNN, посилаючись на свої джерела в Білому домі.

За словами джерел, переговори про призначення Хікс перебувають на завершальній стадії.

Посада директора зі зв'язків була вакантною, після того як Ентоні Скарамуччі було звільнено з цієї посади всього через 10 днів роботи, причиною цього стала його не завжди адекватна поведінка та особисте прохання новопризначеного керівника апарату президента Джона Келлі.

Як старший радник зі зв'язків з громадськістю Білого дому, Хоуп Хікс допомагає формувати публічні заяви Трампа. Вона була фахівцем зі зв'язків з громадськістю Trump Organization, після цього стала однією з перших, хто приєднався до прес-служби виборчої команди Трампа.

На початку серпня джерела CNN в адміністрації повідомляли, що новим директором з комунікацій в Білому домі може стати колишній прес-секретар міністерства національної безпеки США Девід Лапан.

Як зазначає CNN, з посадою керівника адміністрації Трампа зі зв'язків з громадськістю є певні проблеми.

Джейсон Міллер, речник виборчої кампанії Трампа, вирішив у грудні відмовитися від посади всього через два дні після того, як його затвердили. Він послався на сімейні причини.

Майк Дубке, перший директор зі зв'язків з адміністрацією, подав у відставку в травні. Його друг розповів, що Дубке був засмучений і розчарований хаосом у Білому домі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло