Російська FESCO запускає транзитний поїзд між Китаєм і Європою через Монголію

Російська FESCO запускає транзитний поїзд між Китаєм і Європою через Монголію

Поїзди відправлятимуться раз на тиждень в обох напрямках, а згодом планується 2 поїзди на тиждень

Російська FESCO запускає транзитний поїзд між Китаєм і Європою через Монголію
фото fesco.ru

Транспортна група FESCO запускає FESCO Silk Way Shuttle – регулярний контейнерний поїзд на маршруті Китай-Європа-Китай. Це перший сухопутний транзитний сервіс FESCO на даному напрямку, зазначає компанія в прес-релізі.

Перший поізд вирушив з китайського міста Чженчжоу в німецький Гамбург 5 серпня, прибуття в пункт призначення заплановано на 20 серпня. З Китаю до Європи відправлені 42 контейнера з побутовими товарами, запчастинами, обладнанням, продуктами харчування. На своєму шляху поїзд прямує через території Китаю, Монголії, Росії, Білорусії, Польщі та Німеччини.

Поїзди FESCO Silk Way Shuttle будуть відправлятися щотижня в обох напрямках. Перша відправка з Німеччини запланована на 18 серпня. Сервіс орієнтований насамперед на вантажі, чутливі до швидкості доставки. Транзитний час між Китаєм і Європою становить 13-15 діб, що втричі швидше, ніж морським шляхом через Суецький канал.

У перспективі планується нарощувати обсяги перевезень FESCO Silk Way Shuttle, збільшуючи частоту відправок до двох поїздів в тиждень в кожному напрямку, а також організовувати нові залізничні сервіси через станцію Наушки, йдеться в заяві компанії.

Нагадаємо, у травні в Китаї пройшов масштабний саміт щодо нового «Шовкового шляху». Президент Китаю Сі Цзіньпін заявив, що готовий вкласти в його створення $124 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті