Московська біржа не торгуватиме гривнею

Московська біржа не торгуватиме гривнею

Торги валютною парою гривня - рубль припинять 21 серпня

Московська біржа не торгуватиме гривнею
Фото: pixabay.com

Московська біржа припинить торги валютною парою гривня – рубль з понеділка, 21 серпня, повідомляє прес-центр біржі. Призупинення викликане відсутністю інтересу у учасників торгів.

Про це повідомляє ZN.ua.

«З 21 серпня на валютному ринку Московської біржі припиняються торги парою українська гривня – російський рубль», – йдеться в повідомленні.

У прес-центрі також повідомили про те, що припинення торгів викликана відсутністю інтересу учасників торгів до «даного інструменту».

Нагадаємо, що у вересні 2015 року наглядова рада російської Московської біржі схвалив стратегію виходу з активів в Україні. Московська біржа була акціонером двох провідних українських фондових майданчиків – Української біржі (УБ) і ПФТС.

Питання про викуп у московського акціонера його частки загострився в червні 2015 року, коли на фондовому ринку України вступив в силу «списку санкцій» закон, що дозволяє позбавляти ліцензій ті компанії, які контролюються резидентами країни-агресора (тобто Росії). У березні 2016 року Московська біржа завершила операцію з продажу акцій Української біржі і повністю вийшла з її капіталу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло