«Укрзалізниця» скоротить обсяги пасажироперевезень

«Укрзалізниця» скоротить обсяги пасажироперевезень

Причини не уточнюються

«Укрзалізниця» скоротить обсяги пасажироперевезень
Фото УНІАН

На розгляд урядового комітету від головуванням першого віце-прем’єра Степана Кубіва 22 серпня виносився проект фінансового плану «Укрзалізниці» на 2017 рік. Проектом передбачено скорочення персоналу і падіння пасажирських перевезень.

Про це пишуть Наші Гроші.

У 2017 році планується зменшення пасажирських перевезень – 199,5 млн пасажирів, що менше звіту за попередній рік на 7,6 млн пасажирів (4%). Найбільше просядуть міжнародний пасажирообіг (14%) за рахунок скорочення поїздів.

У внутрішньодержавному та місцевому сполученні перевезення скоротяться на 2% від факту минулого року – причини не оприлюднено. Приміське сполучення скоротиться на 7% за рахунок переходу пасажирів на альтернативні види транспорту.

Питома вага доходів від перевезень пасажирів в доходах від перевезень становить 9%, вантажні перевезення принесуть 91%.

Витрати на оплату праці працівників операційної діяльності заплановані у сумі 24,22 млрд грн, що більше звіту минулого року на 5,38 млрд грн. (28%).

Середнооблікова кількість працівників запланована на рівні 266 200 осіб, що менше плану минулого року на 8900 осіб. Порівняно зі звітом 2016 року зменшення персоналу всіх видів діяльності заплановано на 14 400 осіб, що обумовлено природною плинністю кадрів та приведенням кількості працюючих до прогнозованого обсягу робіт.

Середньомісячна зарплата працівників запланована в розмірі 7 815 грн, що на третину більше звіту минулого року.
Середньомісячні витрати на одного працівника збільшено на30%, а адміністративно-управлінського персоналу – на 123%, що пов’язано з переведенням на трудові угоди керівників верхньої і середньої ланки.

У експертному висновку Секретаріату Кабміну відмічається, що заплановано збільшення фонду оплати праці директорів «Укрзалізниці» з 74 до 142 млн грн.

Середньомісячна зарплата голови правління «Укрзалізниці» запланована на рівні 1,85 млн грн, кожного з шести членів правління – 1,66 млн грн.

Також на третій квартал 2017 року заплановані виплату винагороди за підсумком роботи за 2016 рік у розмірі 50% окладу. Розмір винагороди заплановано у сумі 472 млн грн.

Наразі відомі плани правління «Укрзалізниці», якими поділився в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтерв'ю для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло