Польщу можуть заполонити дизельні авто з Німеччини

Польщу можуть заполонити дизельні авто з Німеччини

BMW, Mercedes і Toyota обіцяють покупцям близько 2000 євро премій

Польщу можуть заполонити дизельні авто з Німеччини
Фото: pixabay.com

Виробники автомобілів у Німеччині обіцяють знижки до 10 000 євро покупцям, які будуть здавати в обмін дизельні автомобілі.

Про це пише BusinessUA.

BMW, Mercedes і Toyota обіцяють покупцям близько 2000 євро премій за обмін дизельних автомобілів екологічного стандарту Euro 4, яким щонайменше сім років, але старі машини не знищувати. Ці машини можуть згодом опинитися на автомобільному ринку Польщі.

У 2016 році марка BMW була на шостому місці за популярністю серед польських покупців уживаних автомобілів. Toyota і Mercedes посіли дев’яте і десяте місця.

З 2011 року ринок уживаних автомобілів в Польщі постійно зростає. За даними останнього щорічного звіту Польської асоціації автомобільної промисловості (PZPM), тільки протягом 2015-2016 років ринок зріс на 20%.

Дві третини всіх автомобілів, вперше зареєстрованих в Польщі, припадають на вживані і тільки одна третина – на нові автомобілі. Всього в Польщі реєструють близько 1,5 млн легковиків на рік. Більше половини перших реєстрацій – 54% – припадає на вживані автомобілі, яким понад 10 років і завдають особливо великої шкоди навколишньому середовищу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло