Великобританія та Японія співпрацюватимуть у галузі оборони

Великобританія та Японія співпрацюватимуть у галузі оборони

Британські солдати відтепер братимуть участь у військових навчаннях в Японії

Великобританія та Японія співпрацюватимуть у галузі оборони
Фото Shutterstock

Представники Великобританії та Японії зустрінуться у четвер для обговорення більш тісної співпраці в галузі оборони, кібербезпеки та боротьбі з тероризмом. Крім цього прем’єр Великобританії Тереза Мей має на меті посилити відносини з одним із найближчих союзників перед Brexit. Про це повідомляє Reuters.

Відвідавши свого японського колегу Сіндзо Абе,коли Токіо реагує на наростаючу військову загрозу з боку КНДР, Мей здійснила політ на флагманському японському гвинтокрилі «Ідзумо»для участі у військовому брифінгу з міністром оборони країни Ісунорі Онодера до участі в засіданні ради національної безпеки.

«Мій візит сьогодні є ознакою зростаючої співпраці та партнерства, які ми маємо в питаннях оборони», – сказала Мей японському міністру.

Мей та Абе підпишуть спільну декларацію щодо співпраці в галузі безпеки, згідно з якою британські солдати братимуть участь у військових навчаннях на території Японії та співпрацюватимуть у боротьбі із загрозою кібератак та військових нападів під час проведення Олімпіади у 2020 році у Японії

Нагадаємо, днями Північна Корея запустила балістичну ракету, яка пролетіла над японським островом Хоккайдо,після чого впала в море.

Згодом північнокорейські державні ЗМІ назвали цей запуск прелюдією до більш масштабної операції, направленої на острів Гуам, де дислокуються американські військові бази. Світові лідери вважають, що тиск на КНДР «має стати максимальним,так щоб країна сама прийшла до столу переговорів для діалогу».  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло