Новий голова Uber: «Ця компанія має змінитися»

Новий голова Uber: «Ця компанія має змінитися»

У планах Хосровшахі – зміна культури компанії та її IPO

Новий голова Uber: «Ця компанія має змінитися»
Фото Phocuswright / flickr

Новий генеральний директор компанії Uber Дара Хосровшахі на зустрічі зі співробітниками розповів, що сервіс приватного таксі повністю змінить свою культуру та може стати публічною компанією за 18–36 місяців. Про це повідомляє Reuters.

Хосровшахі, який очолював туроператора Expedia протягом 12 років, має власні плани щодо відновлення культури Uber та перший публічний продаж акцій акціонерного товариства (IPO) через 18–36 місяців. Це звичайна справа для венчурних компаній – попереджати про проведення IPO, що відбудеться в невизначеному часі в майбутньому.

«Ця компанія має змінитися, – сказав Хосровшахі. – Те, що нас привело сюди, не приведе нас до нового рівня». Також він зазначив, що компанії треба стабілізуватись.

Призначення Хосровшахі, який сам називає себе «бійцем», відбувається у той час, коли Uber намагається оговтатися після серії криз, що призвели до зняття з посади колишнього генерального директора Тревіса Каланіка в червні. Це важливий крок для заповнення діри, яка існує зараз у топ-менеджменті компанії, в якому так і немає головного фінансового директора, керівника інженерного відділу та головного юриста.

Під час першої зустрічі Хосровшахі підкреслив, що займається пошуком нових талантів, особливо головного фінансового директора.

Екс-голова компанії Каланік також був на зборах. «Голосування за наступного голову Uber було для мене хвилюючим моментом, і я не міг би бути щасливішим, передаючи факел настільки талановитому лідеру», – сказав він.

«Правління і команда виконавчого керівництва впевнені, що Дара – кращий, хто міг би очолити Uber», – заявила рада правління компанії.

Замість Хосровшахі, туроператора Expedia очолив колишній фінансовий директор Марк Окестром. Як повідомляється, сам Хосровшахі залишиться в керівництві Expedia. 

Нагадаємо, нещодавно рада директорів компанії Uber обрала нового голову компанії, яким став 48-річний Дара Хосровшахі. 

Як повідомлялося, наприкінці червня основні інвестори компанії наполягли на відставці генерального директора та співорганізатора компанії Тревіса Каланіка.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло