АМКУ розпочав перевіряти обґрунтованість зростання вартості скрапленого газу

АМКУ розпочав перевіряти обґрунтованість зростання вартості скрапленого газу

Територіальні відділення мають здійснити аналіз відповідності вимогам законодавства дій операторів роздрібних ринків

АМКУ розпочав перевіряти обґрунтованість зростання вартості скрапленого газу
Фото Shutterstock

Про початок перевірок обґрунтованості зростання цін на скраплений газ АМКУ повідомив лише сьогодні, 31 серпня. Хоча, як повідомляє прес-служба відомства, ще 23 серпня голова АМКУ доручив всім територіальним відділенням здійснити аналіз відповідності вимогам законодавства про захист економічної конкуренції дій операторів роздрібних ринків при встановленні ними цін на АГЗС.

У прес-службі відомства запевнили, що за результатами проведеного аналізу Комітетом  будуть вжиті передбачені законодавством заходи.

«Поряд з існуванням об’єктивних причин стрімкого зростання цін на скраплений газ, не виключаємо й наявності суб’єктивних факторів, що можуть свідчити про ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Ми неодмінно знайдемо відповідь на це питання», – переконаний голова АМКУ Юрій Терентьєв.

За останній тиждень тема зростання роздрібної ціни на скраплений газ стала однією з найбільш гострих. Зокрема, її докладно вивчав і Mind. Антимонопольний комітет України, в своє чергу, наголошує, що кризової ситуації можливо було б уникнути.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло