«Харві» змусив США «витягнути» із нафтових запасів 1 млн барелів нафти

«Харві» змусив США «витягнути» із нафтових запасів 1 млн барелів нафти

Така цифра є надзвичайно малою для країни, яка на день потребує 20 млн барелів «чорного золота»

«Харві» змусив США «витягнути» із нафтових запасів 1 млн барелів нафти
Фото Shutterstock

Департамент енергетики США заявив у четвер, що випустить вже другу партію нафти із стратегічного нафтового резерву загальним об’ємом у 1 млн барелів, оскільки тропічний ураган «Харві» спричинив зростання ціни на пальне в країні. Про це повідомляє Reuters.

Нафту доставлять на нафтопереробний завод Phillips 66 в м. Лейк-Чарльз, Луїзіана. Як повідомляється. цей НПЗ не постраждав від повеней.

Вперше з 2012 року. 400 000 барелів сорту «sweet crude oil», який використовується для виготовлення бензину та 600 000 барелів сирої нафти трубопроводами доставлятимуться на нафтопереробний завод.

Стратегічний нафтовий резерв, який було створено в 1970-х роках, зараз має 769 млн барелів нафти. 1 млн барелів – це надзвичайно малий випуск нафти для країни, яка щоденно потребує 20 млн барелів нафти.

Нагадаємо, ураган «Харві» зірвав видобуток чверті «врожаю2 нафти країни після того як затопив Х’юстон, а потім перейшов до берегів Луїзіани, де припинив роботу ще одного НПЗ.

Як повідомлялось, ціна на бензин у США знов зросла, після того як Colonial Pipeline Co, яка керує найбільшою в США системою транспортування пального в США, заявила, що закриває свої основні лінії на північний-схід у зв'язку з відсутністю поставок з НПЗ.

Департамент енергетики США «продовжить надавати допомогу, якщо вважатиме це за потрібне, і продовжить розгляд запитів на постачання сирої нафти», – повідомив прес-секретар Джес Шиманскі. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло