НБУ звітуватиме про діяльність банків щомісяця

НБУ звітуватиме про діяльність банків щомісяця

Нацбанк надаватиме інформацію про структуру кредитів

НБУ звітуватиме про діяльність банків щомісяця
Фото: pixabay.com

Національний банк України з вересня 2017 року розпочне регулярне оприлюднення інформації про індивідуальні показники діяльності банків щомісячно. Публікація здійснюватиметься у розділі «Статистика» офіційного інтернет-представництва НБУ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Інформація надаватиметься у розрізі кожного банку та міститиме оборотно-сальдовий баланс та  розподіл кредитів суб’єктам господарювання за видами економічної діяльності (щороку).

Також Нацбанк надаватиме інформацію про структуру кредитів, наданих фізичним особам та суб’єктам господарювання, за класами (відповідно до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями).

«Розширення обсягу відкритої для широкого загалу звітності банків дасть змогу клієнтам та інвесторам більш повно оцінювати фінансовий стан окремих фінансових установ, приймати зважені рішення про співпрацю із ними, зокрема про розміщення депозитів. Розкриття інформації також забезпечить більшу прозорість діяльності окремих банків та банківського сектору в цілому», – йдеться у повідомленні.

Додатково НБУ планує від початку 2018 року оприлюднювати звіти про структуру регулятивного капіталу у розрізі окремих банків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло