Panasonic презентувала холодильник, який сам приїжджає, коли його кличуть (ВІДЕО)

Panasonic презентувала холодильник, який сам приїжджає, коли його кличуть (ВІДЕО)

«Розумний» холодильник із вбудованими сенсорними датчиками реагує на голос господаря

Panasonic презентувала холодильник, який сам приїжджає, коли його кличуть (ВІДЕО)
скрін-шот із відео

Японська компанія Panasonic продемонструвала на виставці побутової електроніки IFA 2017 у Берліні холодильник, який може самостійно пересуватися і реагувати на голосові команди, повідомляє видання «Популярна механіка».

Технологія голосового управління не нова, вона широко застосовується в сучасних автомобілях, дозволяючи безпечно керувати мультимедійною системою та іншими функціями, не відриваючи рук від керма і не відволікаючись від водіння.

Однак у побутовій техніці технологія голосового управління, схоже, з'явилася вперше.

Panasonic розробила роботизований холодильник, швидше схожий на типовий міні-бар, який вміє орієнтуватися в приміщенні, пересуватися по будинку, немов робот-пилосос, і навіть реагувати на голосові команди господаря. Для цього холодильник обладнаний набором лазерних сенсорів і датчиків.

За допомогою колісної платформи холодильник може самостійно під'їхати до господаря, якщо той покличе його, і привезти йому прохолодні напої. Також Panasonic збирається внести додаткові функції у винахід – його верхня площина буде нагріватися, це дозволить підігрівати закуски на зразок піци. Коли цей гаджет з'явиться в продажу, поки що невідомо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло