Новий Nissan Leaf кидає виклик Tesla Model 3

Новий Nissan Leaf кидає виклик Tesla Model 3

Оновлена модель отримала нову батарею і тепер зможе подолати 241 км на одній зарядці

Новий Nissan Leaf кидає виклик Tesla Model 3
Фото з офіційного сайту Nissan

Nissan Motor в середу запустила оновлену версію свого електрокару Leaf, який тепер може повноцінно конкурувати із автомобілями Tesla. Про це повідомляє Reuters.

Нова версія Leaf надійде в продаж з 2 жовтня в Японії, в інших країнах – з початку наступного року.

Повідомляється, що на одній зарядці нове авто зможе проїхати 150 миль (241 км) у порівнянні з минулою моделлю, яка могла подолати 107 миль за один раз. Такого збільшення діапазонну вдалося досягнули завдяки більш потужній батареї у 40 кВт/год.

На заході присвяченому офіційному запуску моделі, генеральний директор компанії Хірото Саікава повідомив, що наступного року слід очікувати ще новішу версію із батарею у 60 кВт/год, що дасть змогу на одній зарядці проїхати 300 миль.

Поштовхом до запуску нового Leaf став запуск Tesla Model 3, що коштує $35 000 і має діапазон у 220 миль.

Nissan заявив, що планує щорічно продавати принаймні 90 000 нових Leaf, таким чином «подвоївши, або навіть потроївши» продажі попередньої моделі.

Ціна на оновлений Leaf стартуватиме з 3,15 млн єн ($28,992)

Але, не зважаючи на усі оновлення, аналітики заявляють, що збільшення діапазону та економічні вигоди електрокарів не є вагомою причиною для американців переходити на електромобілі, оскільки пальне в США коштує дешево. Купувати електрокари американці можуть з екологічних або альтруїстичних мотивів.

Нагадаємо, в Україні у І півріччі 2017 було зареєстровано 1 668 електрокарів, що на 165% більше ніж за аналогічний період минулого року. Лідерство утримує Nissan Leaf (1419 авто, або 85% всіх реєстрацій). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло