Google зібрався викупити смартфонний бізнес тайванської HTC

Google зібрався викупити смартфонний бізнес тайванської HTC

Переговори вже на фінальній стадії, для збиткової HTC ця угода може стати рятівною соломинкою

Google зібрався викупити смартфонний бізнес тайванської HTC
htc.com

Google хоче викупити частину HTC, яка випускає смартфони, повідомляє китайський портал Commercial Times. Поглинання має допомогти тайванській компанії вирішити фінансові проблеми.

HTC вже довгий час має проблеми з продажем своїх мобільних пристроїв. Вона повністю програє боротьбу за клієнтів як великим виробникам на зразок Apple чи Samsung, так і продавцям дешевих смартфонів із Китаю. Про це свідчать постійні слабкі фінансові результати компанії.

У серпні виручка компанії досягла 13-річного мінімуму, скоротившись більш ніж на 50% до $99,8 мільйона. Компанія вже дев'ятий квартал поспіль повідомляє про збитки. Угода з Google може виявитися останнім шансом HTC залишитися на плаву.

Переговори між Google та HTC уже на завершальній стадії. Деталей щодо угоди поки що немає. Відомо, що придбання не є єдиним варіантом, який пропонує Google. Пошуковий гігант розглядає можливість як купівлі смартфонного бізнесу, так і стратегічного партнерства.

Інформація Commercial Times досить правдоподібна, оскільки HTC вже не раз створювала пристрої на замовлення Google – це було як обладнання із серії Nexus, так і минулорічні смартфони Pixel. За чутками, в цьому році моделі Pixel також були розроблені у співпраці з цим підприємством.

Нагадаємо, Google розробляє власну платформу доповненої реальності, яка працюватиме на більшості пристоїв на Android.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті