Американська Greenbrier хоче побудувати для Укрзалізниці 10 000 вагонів

Американська Greenbrier хоче побудувати для Укрзалізниці 10 000 вагонів

Сторони домовилися перейти до розробки потенційної моделі співробітництва за участі Greenbrier, Укрзалізниці і міжнародних фінансових інституцій

Американська Greenbrier хоче побудувати для Укрзалізниці 10 000 вагонів
Фото: pixabay.com

Міністерство інфраструктури спільно з «Укрзалізницею» та представниками американської машинобудівничої компанії Greenbrier ведуть переговори щодо співпраці. Керівництво компанії Greenbrier висловило зацікавленість у роботи з «Укрзалізницею». В намірах компанії є будівництво близько 10 000 вагонів в Україні з максимальною локалізацією виробництва.

Про це повідомляє Мінінфраструктури. 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголосив, що захід стратегічних інвесторів до України – це нова якість транспортної інфраструктури та розвиток економіки.

В продовження розпочатих раніше переговорів сторони домовилися перейти до більш практичної співпраці, а саме розробки потенційної моделі співробітництва за участі Greenbrier, Укрзалізниці і міжнародних фінансових інституцій.

The Greenbrier Companies – американська машинобудівнича корпорація, що базується в Лейк-Освего, у штаті Орегон, США. Greenbrier спеціалізується на транспортних послугах, зокрема на виробництві барж і вагонів, ремонті вагонів і управлінні залізничними вагонами. Станом на 2015 рік штат компанії Greenbrier налічував близько 10 700 осіб. Компанія має філіали у Європі, Мексиці, Канаді та Сполучених Штатах. Greenbrier була створена у 1981 році, а торгову діяльність веде з 1994 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло