Повідомлення про імовірне закриття криптовалютних бірж в Китаї обвалило біткойн

Повідомлення про імовірне закриття криптовалютних бірж в Китаї обвалило біткойн

Аналітики стверджують, що це явище, якщо і буде, то буде тимчасовим

Повідомлення про імовірне закриття криптовалютних бірж в Китаї обвалило біткойн
фото з pixabay.com

Біткойн різко впав в п’ятницю після того, як китайське фінансове видання Caixin повідомило, що Китай планує закрити локальні криптовалютні біржі, хоча аналітики заявили, що це явище буде тимчасовим. Про це повідомляє Reuters.

Перед цим в Китаї повідомили про заборону так званого «першого розміщення монет» або практику створення та продажу цифрових валют або токенів інвесторам для фінансування стартапів.

Reuters не змогли одразу перевірити отриману інформацію. Але два джерела, які мають прямий контакт з офіційними особами на трьох китайських криптовалютних біржах, сказали, що про таке рішення влади не чули.

Представники китайських криптовалютних бірж Huobi та Shanghai BTCC заявили, що все ще очікують офіційного роз’яснення.

Грег Дуаєр, менеджер з розвитку бізнесу в крипто валютній торговій платформі BitMEX, сказав, що наразі існує плутанина, щодо того, чи будуть закривати біткойнові біржі після заборони ICO.

Біткойн впав до $4 227 на платформі BitStamp та востаннє торгувався за ціною $4 309,80.

Нагадаємо, на початку вересня біткойн сягнув рекордної позначки у $5 000.

Джон Спалланзані, головний аналітик-стратег GFI Group, заявив, що втрати в п’ятницю можуть бути недовготривалими.

Джехан Чу, партнер гонконгської венчурної компанії Jen Advisors, відзначив, що якщо Китай закриє обмін біткойнами, це не стане кінцем криптовалютного світу в країні. «Це просто Китай натиснув на «Паузу», – сказав Чу.

Значною мірою стрімкий підйом біткойнів завдячує збільшенню проведення ICO,оскільки криптовалюти використовуються для купівлі жетонів/токенів для ICO.  

Нагадаємо, український маркетплейс DMarket продав токенів на $10,9 млн. Велика частина токенів була продана за етеріум, решта транзакцій були здійснені в біткойнах або через платформу skins.cash.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті