Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Мінфін США розширив санкції проти Ірану

Мінфін США розширив санкції проти Ірану

До «чорного» списку потрапили і два українські авіаперевізники

Сьогодні департамент Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікував список з 11 компаній та фізичних осіб, які сприяли ворожій діяльності проти США та інших країн. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів США.

До списку потрапила 1 компанія, яка підтримує ракетну програми в Іраку, дві авіакомпанії та дві мережі, які базуються в Ірані та відповідають за кібератаки, що здійснювались на фінансову систему США.

«Казначейство продовжуватиме приймати рішучі заходи для протидії іранським провокаціям, включно з підтримкою Корпусу стражів ісламської революції, екстремістів та терористів, насилля в Сирії та кібератаки, направлені на стабілізацію фінансової системи МША», – сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

До «чорного» списку потрапили дві українські авіакомпанії Khors Aircompany  та Dart Airlines за сприяння іранським та іракським авіалініям через надання літаків та послуг. Повідомляється, українські перевізники «надавали підтримку та допомогу» іранській авіакомпанії Caspian Air та іракській Al-Naser Airlines, які також були внесені до санаційного списку.

Усі активи компаній, які потрапили до списку на території США заблоковані, а особам з США заборонено мати з ними справи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті