Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Президент Венесуели Ніколас Мадуро розробив «план кроликів»

Президент Венесуели Ніколас Мадуро розробив «план кроликів»

Політик з опозиційного табору назвав план Мадуро «поганим жартом»

Президент Венесуели Ніколас Мадуро розробив 	«план кроликів»
Фото: pixabay.com

Для протистояння економічній війні, яка, на думку президента Венесуели Ніколаса Мадуро, була розв'язана проти держави імперіалістами. Президент Мадуро закликав охоплених кризою венесуельців розводити кроликів і вживати тваринний протеїн в їжу.

Про це повідомляє ВВС.

Ніколас Мадуро розповів про ідею на державному телебаченні, де він заявив, що «для отримання тваринного протеїну,» план кроликів «був схвалений ще й тому, що кролики розмножуються як кролики». Лідер країни додав, що план не виправдав надій з самого початку. Можливою причиною цього міністр сільського господарства Фредді Бернал вважає «культурні проблеми» венесуельців.

Уряд Венесуели традиційно вважає економічну війну причиною всіх бід: від нестачі продовольства і медикаментів до предметів особистої гігієни.

Нагадаємо, економіка Венесуели зав’язана на нафті: тут найбільші підтверджені запаси «чорного золота» в світі. Нафта складає 90% венесуельського експорту. Майже всі інші товари, від туалетного паперу для взуття, завозиться з-за кордону.

Коли ціни на нафту були високими в 2000-х рр., Венесуела була завалена грішми. Зі зниженням цін на нафту в країні почалася криза. Президент Ніколас Мадуро вирішив зберегти завищений офіційний обмінний курс і ввів жорсткі обмеження на імпорт через контроль до доступу до іноземної валюти. Але зі скороченням імпорту ціни стрімко пішли вгору.

Венесуела включила друкарський верстат для оплати рахунків. Гіперінфляція ще більше підірвала національну економіку. Таким чином, нафта в Венесуелі з джерела благополуччя і процвітання перетворилася на джерело кризи і зубожіння. Сильна залежність економіки від вуглеводнів завжди небезпечна, стверджує видання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті