Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Ryanair відкриє ще одну базу в Болгарії

Ryanair відкриє ще одну базу в Болгарії

Авіаперевізник має намір інвестувати в нову базу $100 млн

Ryanair відкриє ще одну базу в Болгарії
Фото: Shutterstock

Ірландський лоукостер Ryanair до кінця 2018 року планує відкрити другу базу в болгарському Бургасі. Там буде базуватися одне судно, яке літатиме по 10 маршрутах.

Про це повідомляє Ліга.

З Бургаса Ryanair запустить маршрути в Братиславу, Дюссельдорф, Франкфурт, Меммінген, Краків, Варшаву, Мілан, Ригу і Тель-Авів. За цими напрямками Ryanair буде літати два рази на тиждень, в польський Жешув – один раз на тиждень.

Авіаперевізник має намір інвестувати в нову базу $100 млн. Лоукостер планує перевозити через Бургас щорічно понад 250 000 пасажирів.

Стратегія розвитку Ryanair передбачає вихід компанії у лідери авіаперевезень в Центральній і Східній Європі до 2018 року.

У той же час, керівництво аеропорту «Київ» готове продовжити перемовини з Ryanair. У квітні ж Денис Костржевський заявляв, що аеропорт «Київ» тимчасово призупинив діалог з Ryanair, тому що цінові очікування, які висловлювала авіакомпанія, абсолютно не збігалися з можливостями Жулян.

Нагадаємо, що цього місяця аеропорт «Бориспіль» проводив повторні переговори з авіакомпанією Ryanair про вихід на українських ринок. Результати переговорів лишилися невідомими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті