Конструкції для Подільського мосту купують у російської компанії

Конструкції для Подільського мосту купують у російської компанії

6,10 млн грн були перераховані компанії, основним власником якої є є російський ЗАТ «Воронежстальмост»

Конструкції для Подільського мосту купують у російської компанії
Фото Олег Тоцький / tov-tob.livejournal.com

На будівництві Подільського мостового переходу у Києві використовують металоконструкції виробництва «Кузні на Рибальському» та російського ЗАТ «Воронежстальмост», повідомляє видання Bihus.Info

За словами директора генерального підрядника будівництва – компанії «Еко-Буд-Трейд» – наразі в проекті задіяні ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» президента Петра Порошенка, ПАТ «Мостобуд» екс-регіонала Володимира Продівуса, а також ТОВ «БК «Адамант».

Повідомляється, що за металоконструкції генпідрядник у червні-липні перерахував «Кузні на Рибальському» 150 млн грн.

У липні-серпні «Кузня» перерахувала за матеріали та роботи по будівництву мосту 17,40 млн грн – ТОВ «Мостобуд» та 6,10 млн грн – ТОВ «Евромост».

Згідно з повідомленням, основним власником ТОВ «Евромост» є російський ЗАТ «Воронежстальмост».
Найбільший окремий пакет акцій останнього у розмірі 29% належить ВАТ «Мостостройиндустрия», основними акціонерами якого є Російський фонд федерального майна та Міністерство майнових відносин РФ.

Як вже розповідав Mind, дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва 20 липня уклала угоду з ТОВ «Еко-Буд-Трейд» про додаткові роботи з будівництва Подільського мостового переходу на 444,59 млн грн.

Зазначається, що до 20 липня 2018 року мають збудувати лівоповоротний з’їзд та укріпити тимчасові опори.

Закупівлю провели за переговорною процедурою для уніфікації, оскільки в березні «Еко-Буд-Трейд» став генпідрядником цього будівництва, вигравши два тендери на 6,10 млрд грн. Їх провели ще у «Віснику держзакупівель», тому ані договори, ані кошториси не були оприлюднені. Це не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення. Також невідомими лишились субпідрядники переможця.

Нагадаємо також, що згідно з заявою першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса, проїзд по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу буде платним для авто з інших міст.

«Крім того, я б хотів, щоб фури, які заїжджають в місто, також платили за в’їзд, оскільки ми не транзитне місто, через яке вони повинні їхати і «вбивати» наші дороги. Або держава буде це нам компенсувати, або ми повинні мати право брати плату за проїзд фур нашими дорогами. Зараз ми обговорюємо це питання», – пояснив Плис.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло